enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Sınıfında tek olmaya devam ediyor

Sınıfında tek olmaya devam ediyor
16.06.2022
A+
A-

Kızaklı, yatırılabilir ve geri çekilebilir üç adet bağımsız arka koltuğuyla sınıfında tek olan Citroen C5 Aircross, yeni haliyle üretim bandından indi.

2019 yılından bu yana 85 ülkede satışa çıkan ve 325 bin adet satışa ulaşan Citroen C5 Aircross yenilendi.  Fransa’daki Rennes fabrikasında banttan inmeye başlayan yeni C5 Aircross, modern ve dinamik tasarımıyla daha güçlü ve özgün bir duruş kazandı.

Yeni Citroën C5 Aircross SUV’yi rakiplerinden ayıran Citroën Advanced Comfort® süspansiyon, Citroën Advanced Comfort® koltuklar, geniş iç hacim ve benzersiz modülerlik dışında Otoyol Sürüş Asistanı gibi sürüş destek teknolojilerinden oluşan kombinasyon, her yolculuğu sakin ve rahatlatıcı bir deneyime dönüştürüyor.

SINIFININ EN GENİŞ BAGAJ HACMİ

Bununla birlikte Citroën’e özel Progressive Hydraulic Cushions® süspansiyonlar, yoldaki bozuklukları kusursuzca absorbe ederken, yolcuların benzersiz bir konfor düzeyi ile seyahat etmelerini sağlıyor. Yeni C5 Aircross SUV, segmentte kızaklı, yatırılabilir ve geri çekilebilir üç adet bağımsız arka koltuk sunan tek SUV olarak farkını ortaya koyuyor. Bu gelişmiş modülerlik seviyesini 580 litre ile 720 litre arasında olan sınıfının en geniş bagaj hacmi tamamlıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.